7-9 Yaş İlkokul Robotik Kodlama Eğitimi

Çocuklarınız Geleceğin Dijital Dünyasına Hazır mı?

MRT STEAM 7-9 Yaş ilkokul Robotik Kodlama Eğitimi ile çocukları erken yaşta geleceğin dili kodlama ile tanıştırarak kodlama sayesinde çocukların hayal dünyalarının zenginleşmesine ve geleceğin teknolojilerini üretebilir zihinsel becerileri kazanmasına olanak sağlamaktadır.

Çocukların geleceğin teknolojilerini üretebilmek ve kullanabilmek için kodlama mantığını öğrenmeleri gerekir. Kodlama mantığı öğrenen çocukların yeni fikir üretme, problem çözebilme, proje tabanlı düşünebilme, analitik ve eleştirel düşünme becerileri büyük gelişim göstermektedir.

Öğrencilerin yaş düzeyine uygun modüler eğitim setlerimiz sayesinde ilkokul çağındaki çocuklar sökülüp takılabilir parçalarla robotik uygulamalar yapabilmekte basit motorlu mekanizmaları eğlenirken öğrenebilmektedir.

Derslerimiz alanında uzman öğretmenler tarafından atölye ortamında yapılmaktadır.

Öğrencilerimize eğitim bitiminde robotik eğitimi sertifikası verilmektedir

BRAİN (Brain A – Brain B)

6-8 yaş için özel olarak tasarlanmış olan Brain seti farklı robotlar oluşturmak için büyük bloklar ve gelişmiş elektronik parçalar kullanır. Brain seti Brain-A ve Brain-B olmak üzere iki bölümden oluşur. Bir Brain seti 32 farklı model oluşturmaya olanak sağlar. Çocuklar eğlenirken farklı fizik ilkelerini öğrenir ve robot programlamada mantıksal düşünme becerilerini geliştirir.

7-9 Yaş İlkokul Robotik Kodlama Eğitimi
7-9 Yaş İlkokul Robotik Kodlama Eğitimi

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin