13-17 Yaş Lise MRTDUINO Robotik Kodlama Eğitimi

“Yaşamımda fark yaratmak istiyorum” diyen lise çağındaki gençleri MRTDUINO Robotik Kodlama Eğitimi ile geleceğin dijital dünyasına hazırlıyoruz.

Günümüzde teknolojinin önemli kullanıcılarından olan lise öğrencilerinin bu alandaki ilgi ve yeteneklerini robotik kodlama dünyası ile tanıştırıyoruz. Lise robotik eğitimlerimiz ile öğrencilerin hayalleri gerçeğe dönüşecek. Teknolojiyi tüketen değil teknolojiyi üreten, yönlendiren gençlerin eğitimi için varız.

My Robot Time’ın eğitim setlerinin kullanıldığı MRTDUINO Robotik Kodlama Eğitimi ile  dijital giriş ve çıkış LED Uygulaması, elektronik devre elemanları, sensörler ve algılayıcılar gibi konularda bilgi ve deneyim sahibi olan  gençlerde matematiksel- uzamsal düşünme, tasarım, yazılım, donanım, mekanik, elektronik bilgi ve beceriler gelişerek robotik projeleri oluşturma motivasyonu artacaktır.

MRT5 ve MRTDUINO

MRT5 ve MRTDUINO eğitim setinde plastik bloklar yerine özelleştirilmiş alüminyum bloklar kullanılmaktadır. Bu eğitim setinde kapsamlı ve büyük robot modelleri oluşturmak için ve çocukların hayal gücünü motive etmek için daha fazla sensör ve daha güçlü motorlar kullanılmaktadır.

13-17 Yaş Lise MRTDUINO Robotik Kodlama Eğitimi

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın